Apple Watch 3 Kaplama İle Fark Yaratın

64 0

Sizin tarzınıza en uygun Apple Watch 3 kaplama modellerini burada görebilirsiniz. Kaliteli işçiliği bulunan silikon kılıf modellerini sadece korumakla kalmamakta, zarif tasarımı ile beraber güzel bir görünüm kazandırmaktadır. Yüksek kalite materyalden üretin kaplama modelleri cihazınızın yan taraflarını ve ön çerçevesini çizik ve darbelerden en iyi şekilde korumaktadır. Kaplama cihaz üzerinde bulunuyorken ses kontrol tuşları kullanılmaktadır. Kaplama modelleri kalıp kesimleri ve esnekliği ile beraber saatinize mükemmel uymaktadır. Kolayca takılıp çıkartılan kaplama modelleri cihazın ön yüzünü kapatmaktadır.

Apple watch 3 kaplama modelleri uzun süreli kullanım, kusursuz tasarım yapısı ve rakipsiz uyumu kendisinden söz ettiriyor. Sahip olduğu teknoloji sayesinde son derece kolay ve kabarcıksız uygulanabilmektedir. Ön kenarı kaldırdıktan sonra yüzü alta gelecek şekilde korumak için ekranınızı gevşetmeniz gerekmektedir. Şok durumlarına son derece dayanıklı kasa, saatinizi çarpmalara ve çizilmelere karşı en iyi şekilde korumaktadır. Tüm kontrollere, düğme yapısına, sensörlere ve  akıllı saatinizin özelliklerine kolayca erişebilirsiniz.

Apple Watch 3 Kaplama Hakkında

Kablosuz özelliği sayesinde daha önceki modellerden en iyi şekilde ayrılabilecek Apple Watch Series 3 tasarım çizgilerini en iyi şekilde yansıtmaktadır. Yine 38 mm ve 42 mm kasa boyutları yer alıyorken önceki nesillerde yer alan kayış ve kordonları kullanabilirsiniz. Ürünün yeni ve kırmızı yüzeyli Dijital Crown bileşeni sayesinde modellerin LTE kablosuz olarak fark edilmesini sağlamaktadır. Her türlü egzersiz konusunda yanınızda olmaya devam eden ürün yerleşik GPS, geliştirilmiş kalp atış hızı sensörü, suya dayanıklı tasarım yapısı ve güncellenmiş durumda yer alan kapsamlı antrenman uygulamasıyla kolunuzdan hiç çıkarmak istemeyeceksiniz. Apple Watch kaplama nasıl yapılır diye merak ediyorsanız yazımızı da okuyabilirsiniz.

Apple Watch 3 Kırmızı Kaplama
Apple Watch 3 Kırmızı Kaplama

Kenar bölgeleri elmas kesicilerle yuvarlatılarak darbeleri daha iyi şekilde dağıtılarak, direnci yükseltmektedir. Parmak izi ve diğer kirleticileri engelleyen kaplama temizlemeyi kolay duruma getiren yağ geçirmeyen bir kaplama olarak yer almaktadır. Bu ürünün kurulumu kolayca yapılmaktadır. Dokunmatik ekran hassasiyetini herhangi bir şekilde etkilememektedir. Diğer cam ürünlere göre daha güvenli durumda yer almaktadır. Güçlendirilmiş kaplama modelleri bıçak ve anahtarlar gibi keskin nesneler kullanıldığında Apple Watch 3 kaplama çizilmemektedir. Diğer akıllı saat hakkındaki yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Bir cevap yazın