Apple Watch Kaplama Nasıl Yapılır?

66 0

Apple Watch kaplama nasıl yapılır diye merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. İlk olarak kaplama yapmadan önce saatinizi temizlemesiniz. Apple Watch’ınızın kordonunu çıkartın. Nemli bez ile güzelce silip, kuru bez ile kurulayınız. Apple Watch kaplamayı bizim sitemizden aldıysanız paketin içerisinden çıkan solüsyonlu bez ile silin ardından microfiber bez ile kurulayınız. Bu işlemi yaparken toz ve kir kalmadığından emin olun.

Apple Watch kaplama yaparken fön makinesine ihtiyacınız olacak. Bunun sebebi ise köşeleri daha iyi yapıştırabilmeniz. Öncelikle yapıştıracağımız parçayı çıkartın daha sonra saatimizin düğmesini referans noktası alarak yapıştırın. Hata yapmaktan çekinmeyin kaplamalarımızı defalarca söküp geri yapıştırabilirsiniz. Büyük parçayı yapıştırırken videoda gördüğünüz gibi köşeleri yapıştırın ardında kısa bir süre fön makinesini tutun. Ancak makineyi çok fazla yaklaştırmayın. 8-10 cm uzaktan uygulamanız daha iyi olur. Detaylı olarak aşağıdaki videomuzu inceleyebilirsiniz.

Apple Watch kategorimizde neleri kaplıyoruz?

Apple Watch 3 Kaplama (42 mm)

Apple Watch 3 Kaplama (38 mm)

Apple Watch 2 Kaplama (42 mm)

Apple Watch 2 Kaplama (38 mm)

Apple Watch kaplamanızı uyguladıktan sonra çıkarmak istediğinizde rahatlıkla çıkabilirsiniz. Tek yapmanız gereken dikkatli olmak. Kaplamayı çıkardıktan sonra her hangi bir iz veya leke kalmadığını göreceksiniz. Bunun sebebi ise kullanılan kaplamanın kalitesi diyebiliriz.

Sormak istediğiniz herşey için bize ulaşabilirsiniz.

Apple Watch Kaplama Satın Almak İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın