GoPro Kaplama İle 360° Koruma!

65 0

GoPro kaplama modelleri için özel olarak tasarlanmış, hiçbir kanserojen madde kullanılmadan üretilen kaplama modelleri sayesinde GoPro’nuzu koruma altına almaktadır. GoPro kaplama modelleri ile beraber aksiyon kameranız kaliteli görünüme sahip olmasının yanında elinizden kayarak düşmesinin önüne geçmesini sağlamaktadır. Sahip olduğu kaliteli kaplama ile beraber silikon kılıf GoPro ile tam uyum sağlamakta ve hareket etmemektedir. Bununla beraber GoPro’nuz şarj olma sırasında bile silikon kılıfı çıkarmanıza gerek kalmamaktadır. Kaplama modelleri kameranızın ön ve arka ekran bölgelerine yapıştırabileceğiniz parlama engelleyici özelliği sayesinde yapışkanlı koruyucu parçalar olarak yer almaktadır. Kaplama modelleri daha fazla güvenlik önlemi için kullanılmaktadır.

GoPro Kaplama Modelleri

Aksiyon kameranızı tozdan ve çiziklerden koruyabilirsiniz. Herhangi bir düğmeyi ya da limanı engellemeden kesebilir ve kullanabilirsiniz. Kaplama modelleri kameraya dikkat çekmeden görüntü yakalanmasına yardımcı olmaktadır. Ekstrem spor aktiviteleri konusunda kaplama modellerini kullanabilirsiniz. Kaplama modelleri aynı zamanda, toz, kum, çamur ve kamera modellerine zarar verebilecek küçük kaya parçalarına karşı en iyi şekilde korumaktadır. Düz kesim cam lensi suyun alt kısmında veya üstünde maksimum şekilde çekim keskinliği sunmaktadır.

GoPro İçin Mermer Kaplama
GoPro İçin Mermer Kaplama

Gopro aksiyon kameranızı lens ve ön tuş kısmını dış etkenlerden koruyan kaplama modelleri GoPro ile tam uyumludur. GoPro kaplama çeşitleri uzun süreli kullanım ve 360° koruma sayesinde cihazınızı en iyi şekilde korumaktadır. Kalabalığın arasından hızlı bir şekilde fark edilmek ve GoPronuzu bambaşka bir görünüme ulaşabilmek için hemen ürünü satın alabilirsiniz. GoPro kaplama ile GoPronuzun tüm hatlarını kolay bir şekilde hissedebilirsiniz. GoPro kaplama modelleri cihazınıza zarar vermemektedir. İstediğiniz zaman kaplama modellerini sökebilirsiniz. Ayrıca çıkarıldığı zaman leke ve iz kesinlikle bırakmamaktadır. Temiz tasarım, kolaylıkla takılması ve herhangi bir yapışkan iz kalmadan kolay bir şekilde çıkarılmaktadır. GoPro aksiyon kamera modellerinizi housingi takılıyken lens ve ön tuş kısmını dış etkenlerden koruyabilirsiniz. En yeni ve en özel kaplama modellerini bu adres üzerinden kolayca satın alabilir ve kendinizi en uygun ürünü inceleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın