Hakkımızda

Cepmania

 Biraz bizden bahsedelim..

Cepmania Aksesuar olarak ticari faaliyetimize 2010 yılında başladık. 2 yıllık büyük mücadelemiz sonucunda markamızı tescil ettik. İlk yıllarda gsm ve telekominikasyon sektöründe olan eksiklikleri elimizden geldiğince tespit etmeye çalıştık. İnsanların beklentilerini ve isteklerini yüzlerce insanla konuşarak ortaya çıkardık. Herşeyin modası olduğuna göre cep telefonu ve tablet aksesuarlarının da modası olmalı diyerek “Teknoloji Modası” sloganımızı kendimize ilke edindik.

Günümüzde teknolojinin ilerlemesine şüphesiz hepimiz şahidiz. Sektörde lider olarak görülen 1-2 cep telefonu markası dışında satış yapan ve milyonlarca satış adetlerine ulaşmış bir çok marka mevcuttur. Bu markaları tercih eden insanlar, satın aldıkları telefon ya da tabletlere aksesuar bulamamanın verdiği huzursuzluk ile hayatlarını sürdürmekte ve pişmanlıklar yaşamaktadırlar.

Düşünsenize binlerce TL para verip aldığınız ürünü koruyamıyor ya da renklendiremiyorsunuz? İşte tam da bu noktada Cepmania Aksesuar olarak eksikliği tamamlamak adına, konusunda tecrübeli ve uzman çalışma arkadaşlarımızla var gücümüzle çalışıyoruz.

Ayrıca Easyskinz ve Slickwraps markalarının Türkiye’deki tek yetkili satıcısıyız. Bu ürünleri sizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

Peki Cepmania Blog sizin ne işinize yarayacak?

  • Online satış yaptığımız sitemize yeni eklenen ürünlerden haberdar olabileceksiniz.
  • Sektörden güncel haberleri bloğumuzdan takip edebileceksiniz.
  • Güncel  videolarımız ile satın aldığınız ürünleri uygulamalarını kolaylıkla yapabileceksiniz.
  • En önemlisi “Aksesuar Rehberi” kategorimizde, tüm bilgi birikimimizi sizinle paylaşıyor olacağız.  Aksesuar alırken dikkat etmeniz gereken önemsiz gözüken ama önemli olan noktaları anlatacağız.
  • Stoklarımıza yeni giren ürünlerin satışları şubelerimizde yapıldıkça, görseller ile sizinle paylaşıyor olacağız. Ürünleri bizden ya da başka bir firmadan almanız durumunda neler ile karşılacağınızı önceden öğrenmiş olacaksınız.

Paylaşımlarımızda yapacağınız yorumlarda buluşmak ümidiyle..

“Cepmania Blog Team”