iPhone 6s Kaplama

73 0

Cep telefonunuz için özel olarak tasarlanmış olan iPhone 6s kaplama modellerini dilediğiniz zaman internet adresimizden satın alabilirsiniz. iPhone 6s kaplama modelleri alanında son derece şık ve dayanıklı orijinal ürünleri sizler için bir araya getirdik.

Hassas kesim uygulaması sayesinde tüm tuşların ve deliklerin yerleri kolayca ayarlanır. Kendinden yapışkanı olarak bulunan iPhone 6s kaplamaları telefon üzerine tam oturmaktadır. Yüzeye sıkı bir şekilde yapışan kaplamanın fiyatları son derece uygundur. iPhone 6s kaplamanın içerisinde hava kanalları bulunduğu için hava kalmasına olanak vermez. Kaplama modelleri diğer telefon kılıflarına göre kaplama hafif yapısı ile adından söz ettirmektedir. Telefon kaplamaları cihazınızı çizilme, hasar ve aşınma belirtilerine karşı en iyi şekilde koruyabilmektedir. İstenildiği zaman çıkarılması kolay ve asla yapışkan izleri bırakmamaktadır.

iPhone Karbon Kaplama
iPhone 6s Siyah Karbon Kaplama

iPhone 6s kaplama modellerini en uygun fiyata cepmania.com adresinden hemen satın alabilirsiniz. Diğer telefonlar için kaplama modellerine internet adresimiz üzerinden ulaşabilir ve ücretsiz kargo avantajından yararlanabilirsiniz.

iPhone 6s Kaplama Hakkında Bazı Bilgiler

iPhone 6s Kaplama modelleri en kaliteli 3M malzemelerden üretiliyor. Teknoloji ile üretimi gerçekleştirilen kaplama modelleri telefonunuzu kir ve çiziklere karşı koruma sağlar. Özel kesimi sayesinde iPhone 6s kaplamaları telefonunuza tam uyum sağlamaktadır. Telefon kaplamaları son derece uzun ömürlü olmakla birlikle çıkartırken cihazınıza hiçbir şekilde zarar vermez. Kaplamalarımız her darbeye karşı koruma sağlamayabilir. Kaplamalar  parmak izi ve telefonun eskiliğiden kaynaklı kötü görüntüyü kapatmanızı sağlar.

Esnek yapısı sayesinde kaplamaları uygulaması oldukça basittir. Uygulama videoları ürünlerin içerilerinde bulunmaktadır. Telefon kaplamaları kullanırken her hangi bir kılıf kullanmanıza engel olmaz fakat kaplamayı yapınca zaten kullanmak istemeyeceksiniz. Kaplamalar hiçbir şekilde telefonunuzun parmak izi okuyucusunu, kameraları ve hoparlörlerini kapatmadığından dolayı zararı yoktur. Bu fonksiyonları normal bir şekilde kullanabileceksiniz. Telefon kaplamalarımız son derece ince ve kaliteli bir yapıya sahip olduğundan telefonlarınızda ısınma sorunu yaşamazsınız. Kalitesiz telefon kaplamalarda şebeke sorunu yaşarken bizim kaplamalarımızda asla böyle bir sorun ile karşılaşmazsınız. Diğer iPhone kaplamaları hakkında bilgi almak için tıklayınız. 

Her türlü soru ve istekleriniz için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Bir cevap yazın