iPhone 7 Kaplama

71 0

Telefonunuz ile mükemmel uyumlu iPhone 7 kaplama modellerini hemen sizde satın alabilirsiniz. Çizilmeye karşı koruma sağlayan telefon kaplamalar günümüzün en popüler telefon aksesuarları arasındadır.

iPhone 7 Kaplama Fiyatları

iPhone 7 kaplama fiyatları 49,90 TL ile 84,90 TL arası değişiklik göstermektedir. EasySkinz kaplamalarına 49,90 TL’den sahip olabilirsiniz. Slickwraps kaplamalarına ise 84,90 Tl ‘ den satın alabilirsiniz. Daha fazla detay için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. iPhone 7 kaplamalarının birden çok avantajları vardır. Kaplamalar telefonunuz ile tam uyum sağlamaktadır.

Telefon kaplamalarımızın boyutları birebir telefonunuz için tasarlanmıştır. Tam uyum ile kusursuz detayları fark edebilmenizi sağlar. İnternet sitemizde yer alan iPhone 7 kaplamalarımız son derece kalitelidir. Kaplamalarımızın görünmez mikro hava kanalları sayesinde kabarcık oluşmadan rahatça telefonunuza uygulayabilirsiniz. Sizde en özel kaplama çeşitlerini hemen bulabilmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Biz Cepmania.com ekibi olarak sadece telefon kaplama değil diğer elektronik cihazlar (bilgisayar, tablet, oyun konsolu ve daha fazlası) içinde kaplama imkanı sunuyoruz. Telefon kaplama konusunda kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.

iPhone 7 Kaplama
iPhone 7 Sulu Boya Kaplama

iPhone 7 İçin Kaplama Hakkında Bilgiler

Kaplamalar cihazınıza herhangi bir zarar vermemektedir. İstediğiniz zaman gönül rahatlığı ile sökebilirsiniz. Kaplamaların çıkarılması ile alakalı detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız makalemizi de okumalısınız. iPhone 7 kaplamalarımız ABD ve İngiltere’den ithal olup sizler için bir araya getirdik. Telefon kaplamaları arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken konular arasında kaplama malzemesinin kalitelesidir. Telefon kaplamalarımız hassas işçilik ile en iyi kalitede 3m malzemeden üretilmiştir. Kaplamalarımız mükemmel detaylara sahip olmakla birlikte deri ve karbon kaplamalarımız gibi gerçek dokulu hissiyatına erişebilirsiniz. Kaplamalarımız çiziklere karşı büyük ölçüde koruma sağlamaktadır. Telefonunuzun çizgilerini bozmadan tamamen orijinal bir görünüme sahip olabilmesi için tasarlandı. Kalabalığın içerisinde fark edilmek için hemen iPhone 7 kaplamalarını satın alabilirsiniz. Sadece iPhone 7 için değil diğer Apple marka telefonlar için kaplamalar sitemizde bulunmaktadır.

Bir cevap yazın