iPhone 8 Plus Kaplama

73 0

Telefon kaplamaları hayatımıza girdiğinden beri telefonlarımızı daha tarz görüşüne sahip oldu. iPhone 8 Plus kaplama ise telefonunun görünüşünden sıkılmış olanlar için birebir. İlk çıktığı yıllardan bu yana en çok tercih edilen telefonlardan olan iPhone, son çıkarttığı modellerden olan iPhone 8 Plus ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Oldukça zarif tasarlanan bu telefonun korunması için birbirinden güzel kaplamalar sayesinde daha şık bir görüntüye sahip olabileceksiniz. İnternet adresimizi ziyaret ederek onlarca kaplama modelinden kendi tarzınız ve zevklerinize en uygun modeli bulabilirsiniz. Bu şekilde hem daha güzel görünen hem de dış etmenlere daha korunaklı bir telefona sahip olabileceksiniz.

iPhone 8 Plus Kaplama Fiyatları

Piyasada oldukça kalitesiz ve kullanışsız olan kaplamalar bulunmaktadır. Telefonlarınıza yararı olması için satın aldığınız bu kaplamalar daha çok zarar vermektedir. Kaplama piyasasında vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler neticesinde oldukça kaliteli malzemelerden kaplamalar üretiyoruz. Her tarza ve her zevke uygun kaplama model ve renklerine internet sitemizden ulaşabilirsiniz. iPhone 8 Plus kaplamalara internet sitemizden yaklaşık olarak 49,90 TL’ye sahip olabilirsiniz. Üstelik yapmış olduğunuz alışverişlerden kargo ücreti alınmayacaktır. Hemen sipariş ederek uygun fiyata kaliteli bir kaplamaya sahip olabilirsiniz.

iPhone 8 Kaplama
iPhone 8 Plus Çark Kaplama

 

iPhone 8 Plus Kaplama Telefonunuza Nasıl Uygulanır?

İnternet sitemizden detaylı olarak videolara ulaşabileceğiniz gibi hava kanallı kaplama olduğu için uygulaması oldukça kolaydır. Öncelikli olarak telefonunuzu iyice temizlemeniz gerekmektedir. Gönderdiğimiz özel solüsyonlu bez yardımı ile sildiğiniz telefonunuzu micro fiber bezimiz kurulayın. Sonra kaplamayı telefonunuza hizalayarak yapıştırınız. Satın aldığınız kaplamalar hata payı olmadan telefonunuza birebir uyacaktır. Alt şarj soketinin olduğu yer ya da kamera delikleri gibi referans noktaları almanız daha sağlıklı bir uygulama yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu şekilde kaplamanızı uygulayarak hem koruyucu hemde daha tarz bir koruma sağlayabileceksiniz. Kaplamayı yapıştırdıktan sonra köşe kısımlarının oturabilmesi için saç kurutma makinesi ile dikkatli bir şekilde ısıtınız. Parmak uçlarınızla baskı yapmanız yeterli olacaktır. Kaplamayı ısıtma işleminde dikkatli olmalısınız. Bu talimatları uygulayarak kaliteli bir kaplama yapmış olacaksınız. İnternet sitemizi ziyaret ederek en uygun iPhone 8 Plus kaplama modellerini bulabileceksiniz.

 

Bir cevap yazın