iPhone Kaplama Nasıl Yapılır?

89 0

Telefon ve tablet kaplamaları günümüzde oldukça sık kullanılmaktadır. iPhone kaplama ile siz de telefonunuzu dış etmenlerden koruyarak daha temiz ve tarz bir görünüm ile kullanabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte telefonlara alınan kaba kılıflar da tarih olmaya başladı. Artık telefonlarınızı 360 derece saran ve dış etmenlere karşı koruyan kaplamalar oldukça sık bir şekilde kullanılmaya başlandı. Telefonların etraflarını saran ve aynı zamanda kullanılan malzemenin bir özelliği olarak (hava kanallı kaplama) telefonunuzun nefes almasını sağlayan en güzel ve şık kaplama modellerine internet sitemizden sahip olabilirsiniz.

Apple iPhone Kaplama 

iPhone piyasaya çıktığı günden bugüne kadar birçok kişi tarafından kalitesinden dolayı tercih edilmiştir. Ancak üretilen modellerin renkleri standart renkler olup zamanla insanların kullandıkları telefonlardan sıkılmalarına neden olmaktadır. Sadece rengi için telefonunuzu değiştirmek gibi pahalı bir çözüm olacaktır. Bunun yerine oldukça uygun fiyatlara satın alınabilecek olan kaplamalar ile yeni telefon almış hissine sahip olabilirsiniz. iPhone modellerine en uygun şekilde üretilen ve tamamen oturan birbirinden farklı onlarca model kaplamayı internet sitemizde bulabilirsiniz. Gayet basit bir şekilde telefonu kaplama yaparak farklı görünüme sahip bir telefona sahip olabilirsiniz. Telefon kaplama hakkında merak ettikleriniz için bir yazı yazdık okumak isterseniz tıklayınız.

iPhone 7 Plus Kaplama
iPhone 7 Plus Kamuflaj Kaplama

iPhone Kaplama Nasıl Yapılır?

İnternet sitemizden telefonunuz için beğendiğiniz kaplama modelini ücretsiz kargo seçeneği ile sipariş verdikten sonra en kısa süre içerisinde elinize ulaşacaktır. Talimatları uygulayarak oldukça basit bir şekilde kaplamayı yapabilirsiniz. Ultimate Air teknolojisi ile üretilen kaplamalarımız da görünmez hava kanalları sayesinde kaplama uygulanırken en çok korkulan şeylerden birisi olan kabarcık kalması engellendiği gibi telefonunuzun nefes alması da sağlanacaktır. Kamera yuvası ya da hoparlör yuvası gibi referans alacağınız noktalara göre kaplamanızı telefonun üzerine yerleştirmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde kaplamanın telefon üzerine sorunsuz bir şekilde yapıştığını göreceksiniz. Köşelerin tam olarak oturması için de dikkatli bir şekilde saç kurutma makinesi tutmanız bu işlemin de sorunsuz tamamlanmasını sağlayacaktır. Bu şekilde oldukça kolay bir şekilde ‘telefon kaplama nasıl yapılır?’ sorusunun cevabını da almış olursunuz.

Bir cevap yazın