iPhone X Kaplama

71 0

Piyasaya çıktığı günden bugüne birçok telefon kullanıcısı tarafından tercih edilen iPhone X kaplama ile daha korunaklı ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.Yüksek fiyatlar ödeyerek satın almış olduğunuz telefonunuzun dış etmenlerden korunabilmesi için ve aynı zamanda daha tarz görünebilmesi için kaplama kullanılması oldukça mantıklı olacaktır. Telefon kaplamaları ile hem farklı tarzlarda cep telefonlarına sahip olabileceğiniz gibi hem de kaliteli malzemeden yapılmış olan kaplamalar sayesinde daha korunaklı olarak kullanmanıza imkan doğacaktır. Farklı malzemelerden üretilen ve farklı özellikleri olan bu kaplamaların en kalitelilerini internet sitemizden bulabilirsiniz. Ultimate Air teknolojisi sayesinde nefes alabilen bu kaplamalar sayesinde cep iPhone X’inizin diğer kalitesiz kaplamalar da yaşadığınız nefes alamama sorununu da çözmüş olacaksınız.

iPhone X Kaplama Fiyatları

İnternet sitemizi ziyaret ederek en kaliteli iPhone X kaplama fiyatı ortalama 49,99 TL’ye bulabilirsiniz. Üstelik sitemizden yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti istenmemektedir. Küçük bir meblağ ödeyerek oldukça kaliteli malzemeden yapılmış olan kaplamalara sahip olabilirsiniz.

iPhone X için üretilmiş olan onlarca kaplama modelinden farklı renk ve yapıdaki kaplamaları internet sitemizden bulabilirsiniz. O kadar model ve renk arasından mutlaka zevklerinize ve tarzınıza en uygun modeli bulabileceksiniz. Çeşitliliğin fazla olmasının yanı sıra kaliteli olması bugüne kadar hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin alışverişlerinde bizleri tercih etmelerine neden olmuştur.

iPhone X Shade Kaplama
iPhone X Shade Kaplama

Almış olduğunuz kaplamaların en güzel özelliklerinden birisi de sıkıldığınız zaman hiçbir sorun yaşamadan çıkartarak farklı bir kaplama modeli yapabilecek olmanızdır. Üretilmiş olduğu kaliteli malzeme sayesinde telefondan söküldüğünde telefonunuzun boyasına zarar vermeyeceği gibi kalıntı da bırakmayacaktır. Bu şekilde farklı bir modelle değiştirmek istediğinizde hemen telefonunuzdan eski kaplamanızı sökerek yenisini yapabileceksiniz. Gayet ince olarak tasarlanmış olan telefon kaplama modellerimizi kullanarak siz de telefonunuza kusursuz şekilde uyacak bir tasarım sahibi olabilirsiniz. iPhone X’inize uyguladıktan sonra sanki orijinalinin modeli o şekildeymiş gibi algılanacaktır. Kusursuz uyumu sayesinde dışarıdan bakanların bu şekilde anlayacağı telefon kaplamaların uygulamaları da oldukça basittir. iPhone kaplama nasıl yapılır diye merak ediyorsanız tıklayınız. Kullanılan malzemenin bir diğer özelliği olan görünmez hava kanalları sayesinde en büyük sorunlardan olan hava kabarcığı kalması da engellenmiştir.

Bir cevap yazın