OnePlus Kaplama İle Cihazınız Mükemmel Gözükecek

69 0

Özel olarak tasarlanan OnePlus kaplama modellerini burada bulabilirsiniz. Telefon kaplama alanında son derece şık ve dayanıklı orijinal kaplama modelleri en kaliteli malzemelerden oluşturulmaktadır. Hassas kesim tekniği ile beraber tüm düğmelerin ve deliklerin yerleri tam olarak ayarlanmaktadır. Kendinden yapışkanlı olan kaplama modelleri kolay uygulanmaktadır. Yüzeye sıkı bir şekilde yapışmakta ve dayanıklı görünmektedir. Kaplama modelleri yapışkan sırt kısmında yer alan havanın dışarı çıkmasına izin vermektedir. Telefon kılıflarına göre kaplama çeşitleri çok daha hafif bulunmaktadır. OnePlus telefon kaplama modelleri cihazınızı çizilme, hasar ve aşınma belirtilerine karşı korumaktadır. Sudan korumakta ve toz geçirmemektedir. İstenildiği zaman çıkarılması kolay ve asla yapışkan izleri bırakmamaktadır. Etkileyici görünümü sayesinde kişiliğinizi göstermektedir. İstediğiniz zaman stilinizi değiştirebilirsiniz.

OnePlus Kaplama Çeşitleri

Yüksek kalite materyalden üretilen kaplama modelleri telefonu kir ve darbeden en iyi şekilde korumaktadır.  Ürün kolayca takıp çıkartılmaktadır. Özel kesimi sayesinde telefon kaplama üzerinde mükemmel şekilde uymaktadır. Kaplama modelleri son derece uzun ömürlüdür. Ürün tüm darbelere karşı maksimum koruma sağlamaktadır. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen telefon kaplamalar telefonunuzda konforu hissetmenizi sağlar. Kaplama modelleri darbeleri daha iyi dağıtarak, direnci en iyi şekilde arttırmaktadır. OnePlus kaplama parmak izi ve diğer kirleticileri engellemekte, temizlemeyi kolay hale getiren yağ geçirmeyen bir kaplama yer almaktadır.

OnePlus 5 Karbon Kaplama
OnePlus 5 Karbon Kaplama

Oneplus kaplama ile cihazınız konusunda herhangi bir kap kullanmadan en iyi şekilde koruma altına almaktadır. Güçlü ve inanılmaz bir üründür. Olağan üstü ince olan kaplama modelleri cihazınızı her ortamda en iyi şekilde korumaya devam etmektedir.

 

Bir cevap yazın