PlayStation Kaplama Nasıl Yapılır?

70 0

Bu yazımızda PlayStation kaplamayı nasıl uygulayacağınızı anlatacağız. PlayStation kaplamanızı yapmadan önce cihazınızı temizlemeniz gerekiyor. Hafif nemli bir bez yardımıyla silip sonrasında kurulayın. Eğer kaplama ürününü bizden aldıysanız önce özel solüsyonlu bez ile silip sonrasında mikrofiber bezimiz ile kurulayın.

Toz olmadığından eminseniz, öncelikle telaş yapmayın ve heyacanlanmayın, herşey kontrolünüz altında 🙂 

Hangi parçayı yapıştırmaya başlayacaksanız onu tespit edin ve ilk olarak ondan başlayın. Acele etmeyin ve doğru hizalamaya çalışın. Yanlış hizalamada korkmayın, yavaşca parçayı tekrar kaldırın. Kaplamalarımız hava kanallı olduğu için tekrar tekrar sökülüp yapıştırılabilir. Sonrasını aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

 

Playstation kaplama kategorimizde neleri kaplayabiliyoruz?

Playstation kaplamanızı yaptınız ve aylar sonra değiştirmek ya da çıkarmak istediğinizde farklı herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Parçaları yavaş ve dikkatlice çıkarın. Altında herhangi bir iz, leke ya da yapışkan kalmadığını göreceksiniz. Bunun nedeni ise aldığınız kaplamanın kaliteli olması ile alakalıdır. Kullandığımız kaplamalar dünya standartlarında araç kaplamalarında kullanılan malzemelerdir. Şu an için sadece 2 marka kaplamalarını satıyoruz. Slickwraps ve EasySkinz.. Çok yakında farklı markalar ile de karşınızda olacağız 🙂

Herhangi bir sorunuz ya da talebiniz olursa bize ulaşmaktan çekinmeyin. 

Bir cevap yazın