Samsung Kaplama Neden Yaptırılmalı?

70 0

İnsanlar tarafından en çok tercih edilen markalardan olan Samsung kaplama ile daha sağlıklı kullanılması amaçlanmaktadır. Telefonlarınıza 360° tam koruma sağlayacak olan telefon kaplamalar ile daha temiz telefonlar kullanmanız mümkün. Telefonunuzu tam olarak sarmasından dolayı dış etmenlere karşı tam koruma sağlayacaksınız. Bilindik yerlerden yapacağınız alışverişlerden kaliteli ürünler almanız mümkün olacaktır. Uygulaması oldukça basit olan telefon kaplamalarının yüzlerce modelleri arasından sizin için en uygun modeli bulabilirsiniz.

Samsung Kaplama Neden Yaptırılmalı?

Telefonlarınıza yaptıracağınız kaplamalar çizilmelere karşı koruma sağlamaktadır. Kaliteli malzemelerden yapılan telefon kaplamaları ile telefonunuzun tamamını kaplayarak dış etmenlerden korunmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda firmalar tarafından temel renklerde üretilen telefonlarınızın telefon kaplama uygulayarak farklı renklerde sıkılmadan kullanmanızı sağlamaktadır. Son zamanlarda oldukça çok kullanılan  kaplamalar değiştirilebilir olmalarından dolayı da tercih edilebilmektedir. Kullandığınız ve sıkıldığınız kaplamayı telefonunuzdan sökerek yenisi ile değiştirebilme imkanınız da bulunmaktadır. Kaplamanın sökülmesi ile ilgili yazımızı da okumalısınız.

S9 Shade Kaplama
S9 Shade Kaplama

Sektörde lider haline gelmiş olan Samsung marka telefonlar uygun fiyatları ve her ihtiyaca cevap verebilmelerinden dolayı tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Yoğun olarak kullanılan bir marka olmasından dolayı yüzlerce farklı model ve renkte kaplama bulabilirsiniz. Tarzınıza en uygun modelleri tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda tek renk olarak üretilen kaplamaları da kullanabilirsiniz.

Uygulama yapılacak olan alanın ıslak mendil ile iyice temizlenmesi ve temizlikten sonra kurulanması gerekmektedir. Kir veya toz olan yüzeylere yapılacak olan kaplamalarda balonlaşma olacağından istediğiniz görüntüyü elde edemeyeceksiniz. İyice temizlenmiş olan yüzeye yapıştıracağınız Samsung kaplamaları telefonunuzun detaylarına uygun olarak hizalanması gerekmektedir. Yanlış veya yamuk yapıştırılan kaplamalar da kötü görüntü oluşmasına sebep olur. Bu nedenle arka yüzeyi yapıştırmak istediğinizde kamera kısmını referans alarak hizalayarak yapıştırabilirsiniz. Daha sonra aynı mantıkla ön yüzünü de yapıştırdığınız kaplamaların sizi en çok uğraştıracak yan ve üst,alt kısımlarının yapıştırılması kalacaktır. Ses açma kapatma, kapatma tuşu, hoparlör ve mikrofon kısımlarının açıkta kalacak şekilde hizalanması gerekir. Bu şekilde dikkatlice yapılacak olan kaplamalar telefonunuzun aslına en yakın şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Köşe kısımlarının sorunsuz yapışabilmesi için saç kurutma makinesi ile ısıtarak parmağınızla ilgili bölgeye yapıştırdıktan sonra Samsung kaplama işini tamamlamış olacaksınız.

Bir cevap yazın