Samsung S9 Plus Kaplama

76 0

Artık telefonlarınızın eskimesine dur deme zamanı. S9 Plus kaplama ile telefonunuzun eskimesine ve çizilmesine son verebileceksiniz. Birbirinden güzel kaliteli S9 Plus paplamalar sadece Cepmania.com’da. Geniş ürün yelpazemizi ve en güzel telefon kaplama çeşitlerini internet sitemizde bulabilirsiniz. Kaplamalarımız son teknoloji makineler ve hassas işçilik ile üretilmiştir. En kaliteli 3M kaplama malzemesi kullanılmıştır. Sizler için yurt dışından ithal olarak getirttik. Kaplama markası olarak Slickwarps kullanıyoruz. Cepmania.com’da bulunan kaplamalar cihazınıza asla zarar vermez ve çok kolay uygulanabilir.

Sadece telefon kaplamıyoruz. Tablet, bilgisayar, oyun konsolu, aksiyon kamerası ve akıllı saat kaplamaları da sitemizde bulunmaktadır. Bu avantaj ile kendinize özel kombinler yapabilirsiniz. Mesela telefonunuzu ve tabletinizi deri kaplama ya da parlak renklerden fark yaratacak kombinler oluşturabilirsiniz.

Telefon Kaplamanın Avantajları

Öncelikle çizilmelere son verebilirsiniz. Yıpranmış olan telefonunuzu kaplama yaparak yenileyebilirsiniz. Telefon kaplama yaparak kalabalığın arasında fark edilebilirsiniz. Bizim kaplamalarımız telefonunuzun çizgilerini bozmadan tamamen doğal bir görünüme sahip olabilmesi için tasarlandı. S9 Plus kaplama cihazınız ile tam uyumludur. Kaplamalarımız hava kanallı kaplama olduğu için uygulaması oldukça kolaydır. Uygulama yaparken asla hava kabarcığı kalmaz. Hava kanallı olmasının bir diğer avantajı ise telefonunuzun rahatça nefes alabilmesini sağlar. Yani kaplamalar ısınma sorunu yaratmazlar. Cihazınızın ısınması büyük ölçüde yavaşlamasına sebebiyet verebilir. Bu sebepten dolayı kullandığınız kaplamaların kalitesi çok önemlidir. Bizim kaplamalarımız cihazınıza hiçbir zarar vermez ve sıkıldığınızda rahatça çıkarabilirsiniz. Neden Samsung kaplama yaptırmalı? detaylıca anlattık. Okumak isterseniz tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

Samsung S9 Plus Kaplama
S9 Plus Siyah Deri Kaplama

S9 Plus Kaplama Fiyatları

Samsung S9 Plus kaplama fiyatları sitemizde 84.90 TL. Siparişinizi verdikten sonra aldığınız ürün ile ilgili yorum yaparak %10 indirim kazanabilirsiniz. Bir hiçbir koşul ve şartımız yok. Yorum yapan kullanıcılarımıza %5, fotoğraf yükleyen kullanıcılarımıza %5 indirim vardır. Toplam %10 indirim kazanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve birbirinden güzel kaplama modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

S9 Plus Kaplama Modelleri

En farklı kaplama modelleri sadece Cepmania.com’da. Deri ve karbon kaplamaların mükemmel doku hissiyatını hissedebileceksiniz. Renk renk her tarza hitap eden kaplama modellerini sitemizde bulabilirsiniz. İsterseniz shade kaplama isterseniz siyah mermer kaplamayla fark yaratabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın