Tablet Kaplama İle 360° Koruma Sağlayın!

66 0

Tablet kaplama ile siz de yeni görünen ve farklı tabletlere sahip olabilirsiniz. Peki tabletler nasıl kaplanır?

Bilgisayarların muadilleri olarak üretilen tabletlerle günümüzde neredeyse bilgisayarlar ile yapabildiğiniz her şeyi yapabilmeniz mümkün. Birçok markanın üretimini yaptığı yüzlerce model arasından kullanabileceğiniz tabletlerinizi kaplama yaptırarak daha temiz kullanabilmeniz sağlanıyor. Birbirinden farklı yüzlerce model arasından kendinizi en iyi yansıtacak olan modelleri seçerek tabletinizi 360 derece korumaya alabilirsiniz.

Tablet Kaplama Nasıl Yapılır?

Alacağınız tablet kaplama ürünü içerisinde kaplamanın nasıl uygulanacağının talimatları bulunmaktadır. İlk olarak kaplama yapacağınız en önemli şey tabletinizin yüzeyini temizlemek ve iyice kurulamak olacaktır. Islak mendil ile tabletinizin ön ve arka yüzünü iyice sildikten sonra iyice kurutmanız gerekecektir. 360° tablet kaplamalarının en büyük özelliği tabletinizi tamamen sarıyor olmasıdır. Tabletinizi silme işleminin tamamlanmasının ardından ön veya arka yüzün kaplamasını dikkatlice yerleştirmelisiniz. Daha güzel bir görüntü elde edilebilmesi için kaplama ile tabletin birleştireceğiniz noktaların tam anlamıyla denk gelmesi gerekmektedir. Ön ve arka yüzün kaplamasının yapılmasının ardından köşelerinin daha iyi yapışabilmesi için fön makinesi kullanabilirsiniz. Köşeleri saç kurutma makinesi yardımıyla biraz ısıtarak parmağınızla kaplamaya tabletinizin formunu verebilirsiniz. Bu işlem yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey tabletinize fön makinesinin çok uzun süre tutulmamasıdır. Uzun süre tutulduğunda hem kaplama malzemesi çok ısınacağından erime gerçekleşebileceği gibi hem de tabletinizin aşırı ısınmasından dolayı arıza yaşayabilirsiniz. Bu talimatlar uygulandığında oldukça kolay bir şekilde yapabileceğiniz tablet kaplama malzemeleri ile farklı görünen tabletlere sahip olabilirsiniz.

Beton Kaplama
Beton Kaplama

Piyasada oldukça farklı fiyatlara tablet kaplama ürünleri bulabilirsiniz. Aralarında fiyat olarak çok fazla farkın bulunmadığı markalardan en kaliteli olanları seçmeniz tabletinizin hem daha iyi görünmesini sağlayacak hem de daha sağlam bir tablete sahip olabilmenizi sağlayacaktır. Seçeceğiniz ürünün nefes alabilir modellerden olması oldukça önemlidir. Tablet kaplama malzemesinin nefes alması ısınan tabletinizin daha rahat soğuyabilmesini sağlayacağından diğer ürünlere göre daha zor bozulmalarını sağlayacaktır. Bu nedenle aralarında çok büyük fiyat farkları bulunmayan tablet kaplama malzemelerinden düşük fiyatlara en uygun modelleri bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın